
Детектор дронів від 300 МГц до 6 ГГц
- Немає в наявності
20 500 ₴
+380 (66) 958-86-32
Signal, Viber, WhatsAppповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативний детектор дронів і БПЛА з діапазоном сканування від 300 МГц до 6 ГГц

Портативний детектор дронів вирізняється низьким енергоспоживанням і високим ступенем інтеграції. Він здатний виявляти як популярні вінтокрильні дрони, як-от DJI, Orlan, Lancat, Supercam, Zala і т.ін. використовують технологію передавання зображень високої чіткості OFDM, так і різні саморобні дрони, що використовують аналогові сигнали передавання зображень. Пристрій обладнаний двома антенами та функцією багатоканального одночасного сканування, вирізняється високою швидкістю виявлення, високою чутливістю, великою дальністю виявлення, низьким рівнем помилкових спрацьовувань, високою масштабованістю і простотою використання.
Основні переваги:
- Має звукову та світлову індикацію.
- Можливість отримання звуку сповіщень через навушники.
- Режим роботи: режим за замовчуванням, режим сканування ключового діапазону частот, режим сканування бібліотеки, що визначаються користувачем частот.
- Користувацьке виявлення: користувачі можуть змінювати, видаляти та додавати бібліотеку функцій дронів-детекторів через інтерфейс USB.
- Веде запис журналу виявлень і може експортувати цей журнал через інтерфейс USB.
Технічні характеристики:
| Тип | Характеристики |
|---|---|
| Діапазон сканування частот | 300–6000 МГц |
| Тип виявлення | Передавання зображення високої чіткості OFDM, аналогове передавання зображення |
| Дальність виявлення | ~1 км |
| Чутливість виявлення | Найкраще — 96 дБм |
| Режим тривоги виявлення | Звукова та світлова індикація. Наушники |
| Записування в журнал | Підтримка 500 записів виявлення |
| Джерело живлення | Знімний літієвий акумулятор (зарядка через порт Type-C) |
| Час роботи акумулятора | ≥6 годин (від одного акумулятора) |
| Розміри конструкції | 135 мм × 60 мм × 35 мм (без антен) |
| Робоча вага | 500 г (з одним акумулятором) |
Комплектація на фото + додатково запасний акумулятор

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DJI |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Приймачі та передавачі радіосигналу |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Інструмент для збирання | Ні |
| Колір | Чорний |
| Вага | 500 г |
| Ширина | 35 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Висота | 60 мм |
| Кількість в комплекті | 1 шт. |
- Ціна: 20 500 ₴





